Aktualita: 10. – 11. 11. – BOBŘÍK INFORMATIKY

Datum: 13.11.10

Bobřík informatiky je celonárodní informatická soutěž pro žáky základních a středních škol.

Soutěž probíhá na školách, u počítačů. Každý soutěžící dostane elektronický test s 15 otázkami. Bobříka lze ulovit dosažením určitého počtu bodů při testu. Nejde sice o prokázání mrštnosti nebo odvahy, ale jistě o prokázání důvtipu, schopnosti přemýšlet a rozumět světu počítačů.

V naší škole se soutěže zúčastnili všichni žáci horního stupně. V kategorii Benjamín (6. a 7. ročník) zvítězila Elisabeth Vicenová ze 7. B, druhý byl Josef Mička ze 7. A a třetí místo obsadila Monika Hodulíková ze 7. B. V kategorii Kadet (8. a 9. ročník)  zvítězil Pavel Pražan z 8. ročníku, na druhém místě se umístili Stanislav Bartoš z 9. B a Romana Kupcová z 9. A.

Vítězům gratulujeme!

Další výsledky: BenjaminKadet