Aktualita: 11. – 13. 11. 2015 – BOBŘÍK INFORMATIKY

Datum: 19.11.15

Minulý týden jsme se zúčastnili celonárodní informatické soutěže pro žáky základních a středních škol Bobřík informatiky.
Soutěž probíhala na škole, u počítačů. Každý soutěžící dostal elektronický test s 15 otázkami. Šlo o prokázání důvtipu, schopnosti přemýšlet, dobře číst a trochu rozumět světu počítačů.
V naší škole se soutěže zúčastnili všichni žáci 5. – 9. ročníku.
V kategorii Mini (5. ročník) zvítězil Prokop Škrabálek z 5. A, druhý byl Ondřej Kozelek z 5. B a třetí místo obsadila Zuzana Petrášová z 5. A.
V kategorii Benjamín (6. a 7. ročník) zvítězil Adam Velecký ze 7. třídy, druhé místo obsadili Sára Krenželoková z 6. třídya Marek Matras ze 7. třídy.
V kategorii Kadet (8. a 9. ročník)  zvítězila Zuzana Šobáňová z 9. A, na druhém místě skončil Patrik Janča a třetí místo obsadily Veronika Hanáčková a Tereza Šimčíková, všichniz 8. třídy.

Další výsledky: Mini_2015, Benjamin_2015, Kadet_2015