Aktualita: 12. 11. 2022 – BAREVNÝ MINIVOLEJBAL

Datum: 14.11.22

V uplynulých dvou víkendech se v nivnické sportovní hale konaly 3 turnaje barevného minivolejbalu – žlutý, oranžový a červený. Do každé kategorie se přihlásilo 32 dvojic, z toho 7 bylo z Nivnice. Ostatní přijeli ze Vsetína, Zlína, Bohuslavic u Zlína, Napajedel, Kroměříže, Starého Města, Uh. Hradiště a Vlčnova.

Každá dvojice hrála 7 utkání s různými soupeři, postupovalo se ze základních skupin až do finálových. Ve všech barvách jsme měli zastoupení v závěrečných zápasech o cenné kovy a nakonec zůstaly doma 2 sady stříbrných medailí (Zdenda Kotačka s Martinem Petlachem a Jonáš Drobný s Damiánem Vrágou), bronzové (Editka Kmentová s Eliškou Jančovou) a dvě „brambory“ (Toník Mikulec s Vojtou Trtkem a Robča Kment se Simonem Aubrechtem).

Důležité je, že děti sportovaly, sbíraly cenné herní zkušenosti a rodiče se na ně mohli podívat a povzbudit je.