Aktualita: 12. 2. 2019 – TURNAJ V PŘEHAZOVANÉ

Datum: 15.02.19

ZŠ Pod Vinohrady uspořádala 1. ročník turnaje v přehazované pro žáky 1. stupně. Tři vítězství nám zajistila jasný postup do krajského kola v Kroměříži. Pochvala patří všem hráčům z 5. a 4. A třídy. Byli to Adam Petráš, Pavla Julia Jančová, Ester Jónová, Dominik Škrabálek, Kristian Vrága, Jakub Skočovský, Ondřej Karlík a Mirek Flasar. Poděkování patří i povzbuzujícím na střídačce – Jonáši Kollárovi a Stázce Aubrechtové.

Vítězové okresních kol se ukázali jako opravdu dobré a sehrané týmy, které nás zpočátku zaskočily výborným podáním a chytře zahranými míči u sítě. A tak jsme hráli nakonec jen o 3. místo s Rožnovem. Oba sety byly vyrovnané, ale Rožnov nakonec vyhrál 15:12 a 15:13, a tak jsme odjížděli bez medailí.