Aktualita: 12. 4. – 13. 4. 2011 – VOLEJBAL

Datum: 14.04.11

12. dubna se naši chlapci zúčastnili okresního finále ve volejbalu v Bojkovicích. Po bojovném výkonu obsadili krásné 2. místo, když ve finále podlehli těsně Bojkovicím. Výsledky: Nivnice – Dolní Němčí 2 : 0, Nivnice – Bojkovice C 2 : 0, Nivnice – Kunovice 2 : 0, Nivnice – Bojkovice B 2 : 0 a finále  Nivnice – Bojkovice A 0 : 2 ( – 17, – 18 ). Sety se hrály do dvaceti bodů z časových důvodů. Účastnilo se osm družstev. Reprezentovali: Mirek Smetana, Ondra Smetana, Honza Smetana, Adam Viceník, Vašek Josefík, David Pavelka, Martin Chvíla.

O den později odjely na okresní finále dívky v roli favoritů. Po hladkém průběhu a jasných vítězstvích ve skupině a semifinále, dospěly holky do očekávaného finále opět s Bojkovicemi A. Po obrovské koncentraci a nasazení smetla naše děvčata domácí z palubovky a můžou se pyšnit titulem přeborníka UH. Výsledky: Nivnice – Bojkovice B 2 : 0, Nivnice – Kunovice A 2 : 0, Nivnice – Kunovice B 2 : 0, Nivnice – Bojkovice A 2 : 0 (6, 9). Sety se opět hrály do dvaceti bodů, startovalo osm družstev. Sestava: Venda Smetanová, Týna Zálešáková, Bára Smetanová, Bára Vykydalová, Peťa Hladišová, Terka Šimčíková, Kačka Slámová, Kajča Jurigová. Krajské finále se hraje začátkem května.