Aktualita: 12. 6. 2017 – O POHÁR STAROSTY MĚSTA UH. BROD

Datum: 22.06.17

Na tradičním atletickém klání získali žáčci 1. stupně mnoho cenných trofejí. V konkurenci 17 týmů se Nivnice B umístila celkově na 7. místě a Nivnice A získala 3. místo a bronzové medaile. Ve štafetě měl tento tým stříbrnou pozici.

A další medaile posbírali jednotlivci: Adam Petráš (3. tř.) zlato ve sprintu a hodu plným míčem, Anna Mášová (4. A) zlato a rekord soutěže ve sprintu, Mirek Flasar (2. A) stříbro mezi třeťáky v hodu plným míčem, Dominik Zetka (2. A) bronz ve sprintu, Ondřej Karlík (2. A) bronz ve skoku z místa.

Svými výkony a body přispěly k úspěšnému vystoupení i další děti: Sofie Lysoňková (1. A), Jolana Volná, (2. B), Eliška Svobodová a Anastázie Aubrechtová (3. tř.), Nora Ondrová, Denisa Volná a Matyáš Škrabálek (4. A), Jakub Šlapal (4. B) a Adriana Trtková, Jakub Karlík, Marek Výmola z páte třídy.