Aktualita: 13. 6. 2017 – PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE

Datum: 16.06.17

Dalšího vynikajícího výsledku dosáhl Patrik Janča z 9. třídy, když v celostátním kole chemické olympiády obsadil 16. místo mezi 39 soutěžícími. Soutěž měla teoretickou a praktickou část.

V okresním kole soutěže v Malování na PC, která se uskutečnila 7. června v ZŠ Staré Město, obsadil 7. místo Pavel Navrátil a 8. místo Karel Podlas (oba 6. třída). Soutěž měla 2 části – malování podle předlohy a volné téma.

okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda se úspěšným řešitelem stal v kategorii 5. tříd Jakub Karlík, když obsadil 4. místo v konkurenci 50 soutěžících.

V okresním kole fyzikální soutěže Archimediáda, která se uskutečnila 30. května v ZŠ Staré Město, obsadil 7. místo Martin Stolař ze 7. třídy. Soutěž měla 2 části – teoretický test s možností výběru odpovědí a počítání slovních úloh s fyzikální tematikou.

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme, Patrikovi děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy v přírodovědných soutěžích a olympiádách a přejeme mu hodně úspěchů v dalším studiu.