Aktualita: 15. 5. 2014 – ŠTAFETOVÝ POHÁR – KRAJSKÉ KOLO V UHERSKÉM HRADIŠTI

Datum: 16.05.14

Na 1. ročník této soutěže škol (více na www.stafetovypohar.cz) se kvůli nepříznivému počasí sjelo ze Zlínského kraje jen 9 škol. A žáci 1. stupně naší školy byli opět velmi úspěšní.

Soutěžilo se ve štafetách 8 x 100 m mladší, 8 x 100 m starší a 8 x 200 m smíšená.

Ve všech štafetách jsme získali 2. místa a v celkovém součtu nás dělily od postupu do celostátního kola jen 3 sekundy od ZŠ Pod Vinohrady. Z krásného 2. místa se radovali: Marika Mahdalová (2.), Marek Mahdal, Prokop Škrabálek, Matěj Karlík (3. A), Eliška Hubačová, Kateřina Strommerová, Marie Smutná, Vojtěch Straňák (3. B), Michaela Výmolová, Dominika Vykydalová, Erika Janovská, Leona Dudková, Tomáš Sláma, Viktor Soukeník, Antonín Vystrčil a Jan Charvát (5.)