Aktualita: 16. 3. 2018 – MATEMATICKÝ KLOKAN

Datum: 28.03.18

V pátek 16. března se na naší škole konalo školní kolo mezinárodní matematické soutěže Klokan. Soutěže se zúčastnili žáci z 2. – 9. ročníku.

V kategorii Kadet žáků 8. – 9. ročníku zvítězil Adam Velecký, 2. místo obsadila Erika Janovská, oba z 9. tř., 3. místo Jan Mikláš z 8. tř.

V kategorii Benjamín žáků 6. – 7. ročníku zvítězila Zuzana Petrášová ze 7. A, 2. místo obsadil Matěj Trtek z 6. A, 3. místo Jakub Karlík z 6. B.

V kategorii Klokánek žáků 4. – 5. ročníku zvítězila Rozálie Kapsová z 5. A, 2. místo obsadil David Machalík ze 4. třídy, na 3. místě se umístila Lucie Pochylá z 5. B.

V kategorii Cvrček žáků 2. – 3. ročníku zvítězil Kristián Bureš ze 3. A, který získal maximální počet 90 bodů a obsadil tak 1. místo v okresním i mezinárodním měřítku, 2. místo získala Anna Kapsová z 2. A a 3. místo obsadili Jakub Kočica z 3. A a Matěj Ryška z 2. A.

Žáci 9. třídy se zúčastnili matematické soutěže Pangea, v níž obsadila 1. místo Eliška Slintáková , 2. místo Jakub Kovačičin a 3. místo Jan Charvát.