Aktualita: 17. 9. 2014 – SPRINTERSKÝ VÍCEBOJ – UHERSKÝ BROD

Datum: 19.09.14

Závodů se zúčastnilo deset škol z okresu Uherské Hradiště. Počasí konečně atletice přálo a tak jsme mohli sledovat pěkné výkony našich závodníků.

Starší žáci obsadili 2. místo (A. Šimčík, A. Trtek, J. Mahdal, F. Kupec), přičemž se Adam Šimčík stal absolutním vítězem.

Starší žákyně obsadily 3. místo (M. Hladišová. K. Michalcová, E. Konečná, M. Viceníková).

Mladší žáci skončili také na 3. místě (M. Blaha, J. Karlík, E. Mahdal, D. Soukeník). V soutěži jsme měli i druhé družstvo, které tvořili šesťáci a skončili na 7. místě. (V. Soukeník, T. Sláma, A. Vystrčil, J. Petřivalský).

Mladší žákyně obsadily 4. místo (V. Hanáčková, V. Hubačová, A. Rolincová). Veronika Hanáčková skončila celkově na 2. místě.

Všem děkujeme za reprezentaci naší školy.