Aktualita: 18. – 19. 4. 2011 – MCDONALD´S CUP

Datum: 26.04.11

18. dubna proběhlo v Uherském Brodě na stadiónu Lapač okrskové kolo fotbalového turnaje žáků 1. – 3. tříd. Kluci sehráli tři zápasy: prohráli se II. ZŠ Pod Vinohrady 0 : 3, vyhráli se ZŠ Mariánské náměstí UB 1 : 0 (gól Karlík), porazili Bojkovice 3 : 0 (Karlík 2x, Petřivalský). O postupu rozhodl větší počet vstřelených branek, který nám zajistil účast mezi osmi nejúspěšnějšími týmy okresu. Kluci si tak zahrají 10. května na městském stadiónu v Uherském Hradišti, kde se hraje první liga. Určitě to pro ně bude velký zážitek.

Sestava – David Soukeník, Michal Lidiak, Tomáš Trtek, Tomáš Sláma, Viktor Soukeník, Josef Karlík, Jakub Petřivalský, Martin Krajčovič, Jan Charvát, Šimon Mikulec, Tonda Vystrčil.

19. dubna hráli stejnou soutěž starší kluci ze 4. – 5. třídy. Účastnilo se 11 základních škol. Ve skupině se utkali postupně se Stráním 0 : 0 a Újezdcem 2 : 0 (Trtek, Chovanec). Ve finálové skupině však podlehli II. ZŠ Pod Vinohrady 0 : 6 a bylo po nadějích. Poslední zápas s Bojkovicemi skončil 0 : 1 a z postupu se radovalo Strání a Bojkovice.

Sestava – Adam Trtek, Denis Chovanec, Adam Hladiš, Karel Fojtík, Jindřich Mahdal, Pavel Lysoněk, David Čagánek, Daniel Jelének, Jaromír Smetana, Josef Karlík, Adam Šimčík, M. Výmolová