Aktualita: 18. 5. 2012 – FLORBALOVÝ TURNAJ O POHÁR MINISTRA ŠKOLSTVÍ

Datum: 22.05.12

V letošním školním roce jsme se úspěšně zúčastnili prvního ročníku celorepublikového turnaje ve florbalu základních škol. V okresním kole, které se konalo v Uherském Brodě, jsme vyhráli svou skupinu a postoupili do krajského finále, které se hrálo ve Vsetíně. Tam jsme opět vyhráli a postoupili jsme do Brna na turnaj 10 nejlepších týmů z Moravy

V brněnské hale Vodova se odehrály v kategorii chlapců zápasy  skupiny „A“, do které s námi byla nalosována mužstva ZŠ Pozořice (3:3), ZŠ Mohelnice (4:1), ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice (0:1) a ZŠ Smetanova Skuteč (3:0).

Ve skupině jsme obsadili druhé místo a postoupili tak do pátečního čtvrtfinále, ve kterém jsme bojovali o postup se ZŠ Znojmo (4:6).

Naši kluci podali výborné výkony a obsadili celkově vynikající 5. místo na Moravě.

Sestava: Ondřej Smetana, Vojta Borýsek, Martin Trtek, Michal Čaňo, Pavel Pražan, Adam Viceník, Vojta Lukeš, Pavel Trtek, Dominik Bartoš, Adam Hladiš, Adam Vykydal, Štěpán Zámečník.

Nejlepší hráči: Ondřej Smetana (brankář), Vojta Borýsek (16 gólů).