Aktualita: 2. 6. 2015 – ATLETICKÁ SOUTĚŽ

Datum: 08.06.15

Po šesti letech obhájili malí sportovci prvenství v boji o putovní pohár starosty města Uherský Brod. V krásném horkém dnu soutěžili ve sprintech, štafetách, skocích z místa a do písku a hodech míčkem a plným míčem. Naše škola postavila dvě družstva. V konkurenci 17 týmů ze 13 škol se neztratilo ani naše ,,béčko“ a vybojovalo nečekané 6. místo.

O úspěch obou družstev se zasloužili všichni svými hodnotnými výkony, mezi kterými vynikla 1. místa Mariky Mahdalové a 3. místa Miroslava Janovského v běhu na 60 m a hodu plným míčem,  2. místo Kateřiny Strommerové v hodu míčkem, dvojnásobný triumf čtvrťáků ve sprintu – Matěj Karlík 1. místo, Vojtěch Straňák 3. místo, a stříbrná medaile ve štafetě, kterou vybojovali Antonie Aubrechtová, Miroslav Janovský, Matěj Karlík a Prokop Škrabálek. Gratulujeme!