Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: 20. 9. 2012 – ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

Datum: 24.09.12

Ve čtvrtek 20. září se uskutečnil 11. ročník atletického čtyřboje O pohár starosty města Uherské Hradiště. Závodů se zúčastnilo 12 škol z celého okresu. Všichni závodníci absolvovali sprint, skok daleký, hod míčkem a vytrvalostní trať.

Mladší žáci ve složení David Pavelka, Martin Hladiš a Adam Trtek obsadili vynikající 2. místo za vítěznou sportovní školou z Uherského Hradiště a David Pavelka vyhrál závod jednotlivců.

Mladší žákyně ve složení Sára Drblíková, Markéta Hladišová a Šárka Polášková obsadily 6. příčku. Starší žáci ve složení Adam Viceník, Patrik Šimčík a Karel Šprtel skončili na 8. místě, stejně jako starší žákyně ve složení Vendula Smetanová, Kateřina Navláčilová a Kristýna Zálešáková.