Aktualita: 22. 11. 2017 – OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU

Datum: 28.11.17

Naši páťáci zabojovali na okresním kole florbalového turnaje ČEPS. Po heroickém výkonu ve skupině, kde porazili žáky ze Šumic a favority ze sportovky Uh. Brod, podlehli v semifinále o jednu branku Hradčovicím a čekal je souboj o 3. místo. Malé finále taky nebylo nic jednoduchého, přestože jsme vedli dvoubrankovým rozdílem, soupeř ze Strání skóre srovnal a rozhodovaly nájezdy! Ty zvládli Nivničané bravurně a radovali se nejen ze zisku 3. místa, ale i z postupu do krajského kola. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Ríša Kovařík (17 branek) a další trefy přidali Romča Soukeník, Míša Hladiš a Robin Kolaja. Bojovali ale i další hráči, ať už na hřišti nebo na lavičce: Kuba Šlapal, Jáchym Hruda, Jirka Charvát, Jenda Miškar, Vašek Straňák, David Moštěk. A v bráně Matyáš Škrabálek. Všem patří velká gratulace.