Aktualita: 23. 5. 2018 – POHÁR ROZHLASU – KRAJSKÉ FINÁLE

Datum: 25.05.18

Naši mladí atleti bojovali proti nejlepším sportovním školám z kraje bez respektu. Bojovali jako lvi a tygřice, až z toho bylo pro kluky nečekané 3. místo a pro holky smolné, ale také výborné 4. místo o pouhých osm bodů. Pořadí ml. žáci: 1. Zlín, 2. UH, 3. Nivnice, 4. Otrokovice, 5. Vsetín, 6. Val.Mez., 7. Kroměříž, 8. Rožnov. Mladší děvčata: 1. UH, 2. Napajedla, 3. Hutisko-Solanec, 4. Nivnice, 5. Zlín, 6. Bojkovice, 7. Kroměříž, 8. Rožnov, 9. Vsetín.

Kdo reprezentoval: Melanie Nováková, Marie Smutná, Zuzana Dudková, Michaela Fojtíková, Anna Gregůrková, Gabriela Kadlčková, Michaela Kadlčková, Marika Mahdalová, Zuzana Petrášová, Kateřina Strommerová, Stanislav Janovský, Mikuláš Kapsa, Matěj Karlík, Ondřej Kozelek, Šimon Králíček, Marek Mahdal, Vojtěch Straňák, Jakub Suchý, Prokop Škrabálek, Martin Zálešák