Aktualita: 25. 5. 2022 – ATLETICKÁ OLYMPIÁDA 1. STUPNĚ

Datum: 31.05.22

Do Uh. Hradiště přijelo 10 škol. Chlapci a dívky soutěžili ve 4 disciplínách a 2 kategoriích – mladší (do 3. třídy) a starší (do 5. třídy). Přestože většinu prvenství získali žáci ZŠ Sportovní Uh. Hradiště, přivezli jsme i my do Nivnice spoustu medailí.

Radovali jsme se hned z úvodních štafet. Starší dívky (Karolína Bartošová, Sára Kočicová, Karolína Vaškových a Denisa Zámečníková) si vyběhly 2. místo těsně za ZŠ Sportovní. Mladší chlapci (Marek Kadlčík, Lukáš Kudláček, Patrik Úředníček a Tadeáš Láska) 3. místo.

Nejlepší jednotlivci: Lukáš Kudláček (3. A) a Karolína Vaškových (4. B) – 1. místo – hod

Nikol Lukešová (3. A) – 2. místo – skok do dálky

Edita Kmentová (3. B) – 2. místo – 600m

Karolína Bartošová (5.) – 2. místo – 50m