Aktualita: 26. 4. – 27. 4. 2012 – MCDONALD´S CUP

Datum: 01.05.12

Turnaje pro žáky 1. – 3. ročníku se zúčastnilo devět týmů, rozdělených do tří skupin. Naši kluci se postupně utkali s chlapci ze Šumic 2:0, Dolního Němčí 0:4, Bojkovic 1:1 a Bánova 0:1. Celkově obsadili 6. místo.

Sestava: Viktor Soukeník, Tomáš Sláma, Martin Krajčovič, Jan Charvát, Vojta Straňák, Jan Vykydal, Tonda Vystrčil, Ondra Kozelek, David Kapsa, Radim Zálešák

O den později hráli žáci 4. – 5. ročníku. Vzhledem k tomu, že žádné páťáky – fotbalisty nemáme, museli zaskočit kluci ze třetí třídy. Tentokrát se účastnilo deset družstev. Výsledky: Nivnice – II. UB 0:4, Nivnice – Dolní Němčí 2:1, Nivnice – Šumice 4:0, Nivnice – Bojkovice 1:1, konečné 5. místo. Kluci podali výborný výkon a proti starším protihráčům pouze jednou prohráli.

Sestava: Josef Karlík, Tomáš Trtek, Jakub Petřivalský, Viktor Soukeník, Tomáš Sláma, Michal Lidiak, David Soukeník, Martin Krajčovič, Jan Charvát, Erik Mahdal.