Aktualita: 26. 9. 2018 – ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

Datum: 30.09.18

Atletického čtyřboje O pohár starosty Uherského Hradiště, který se skládal z běhu na 60 m, skoku dalekého, hodu míčkem (vrhu koulí) a vytrvalostního běhu, se zúčastnilo 14 škol z okresu Uherské Hradiště. Atleti z Nivnice se opět neztratili a patřili k těm lepším ve startovním poli. V každé kategorii soutěžilo 42 závodníků.

Mladší žáci obsadili výborné 2. místo, mladší a starší žákyně obsadily krásné 4. místo, starší žáci 10. místem zůstali za očekáváním. Je nutné dodat, že ani jedno družstvo nestartovalo v optimálním složení z důvodu nachlazení.

Výsledky jednotlivci: 5. Gabriela Kadlčková, 8. Vojta Straňák, 9. Matěj Karlík a Melanie Nováková, 10. Zuzana Petrášová.

Medailové umístění v disciplínách: 60 m – 3. místo Matěj Karlík, skok do dálky – 3. místo Melanie Nováková, 600 m – 3. místo Vojta Straňák a Gabriela Kadlčková.