Aktualita: 27. 11. 2018 – FLORBAL – OKRESNÍ FINÁLE

Datum: 28.11.18

Neskutečně dramatické a vyrovnané zápasy sehráli kluci v okresním finále ve florbalu. Účastnila se čtyři nejlepší družstva z okrsků Uherské Hradiště a Uherský Brod. Otvírací zápas turnaje: Nivnice – Bánov 2 : 1 (1 : 1) – vítěznou branku vstřelil 40 vteřin před koncem R. Zálešák. Druhý zápas: Nivnice – Uherský Ostroh 6 : 6 (3 : 2) – tento zápas jsme neudrželi vedení a vyrovnávací branku jsme naopak inkasovali v posledních vteřinách. A třetí zápas, pomyslné finále: Nivnice – Gymnázium Uherské Hradiště 4 : 3 (1 : 1) – dvě minuty před koncem utkání jsme vedli o dvě branky; po obrovském náporu gymplu jsme koncovku zvládli a zaslouženě postoupili po dlouhých letech do krajského finále.

Sestava: M. Škrabálek – R. Zálešák, M. Mahdal, V. Straňák, M. Kapsa, R. Kovařík, střídali: M. Bělánek, J. Hladiš, R. Kolaja, J. Šlapal