Aktualita: 4. 9. 2019 – ADAPTAČNÍ DEN

Datum: 04.09.19

Nejen pro naše prvňáčky byl první zářijový týden premiérou, ale také jejich starší kamarádi šesťáci vstoupili do světa horního stupně. Čeká je toho hodně nového, a proto byl pro ně připraven adaptační den, aby přechod na 2. stupeň základní školy proběhl co nejpohodověji.

Pod taktovkou Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Šrumec Uherský Brod se děti vzájemně poznávaly, plnily zapeklité úkoly, prokazovaly schopnost spolupracovat, a dokonce mohly dávat svým třídním učitelům zvídavé otázky. Celý den se náramně povedl a vyvrcholením dne byla třídní smlouva, díky níž bude třída místem, kde všichni jsou na jedné lodi, všichni táhnou za jeden provaz. Děkujeme za realizaci a šesťákům přejeme bezporuchovou plavbu ve vodách horní školy.