Aktualita: 5. 4. 2013 – HALOVÁ OLYMPIÁDA

Datum: 13.04.13

Halové olympiády 1. stupně se zúčastnilo 13 škol. Děti změřily síly ve sprintu, skoku z místa, vytrvalostním běhu, hodu míčkem a štafetě. Naši školu reprezentovali Eliška Hubačová, Katka Strommerová, Ondra Kozelek, Vojta Straňák a Marek Mahdal ze 2. ročníku, Verča Vráblíková, Adélka Soukeníková a David Kapsa ze 3. třídy, Erička Janovská a Domča Vykydalová ze 4. třídy, Verča Hanáčková, Amálka Rolincová, Jožka Karlík, David Soukeník, Milan Šprtel a Kuba Petřivalský z 5. třídy. Na celkovém 8. místě měli největší zásluhu Erička a Domča díky 4. místům ve sprintu a skoku, Jožka, který získal bronzový stupínek ve sprintu, Eliška, která, ač o rok mladší, obsadila 2. místo ve skoku a vítěz v hodu míčkem Milan. Ale všechny děti předvedly ty nejlepší výkony, které jsou v jejich možnostech, a proto všem moc gratulujeme.