Aktualita: 6. 3. 2017 – SOUTĚŽE – FG, TUTAVIAVITAE, SAPERE

Datum: 09.03.17

V soutěži Tuta Via Vitae, soutěži o bezpečné cestě životem pro občana EU, se v okresním kole naši zástupci neztratili a v obou kategoriích obsadili 1. místo. Josef Mikulec, Jakub Karlík a Matěj Trtek, všichni z 5. třídy, v I. kategorii a Jan Charvát (8. třída), David Hadrava (7. třída) a Michal Bělánek (6. B) v II. kategorii.

V soutěži Sapere – vědět, jak žít, soutěži o zdravém životním stylu, se v okresním kole Martin Dvořáček, Petra Chvílová a Marika Mahdalová, všichni z 5. třídy, v I. kategorii umístili na 1. místě a v II. kategorii Tereza Šimčíková, Tomáš Trtek a Patrik Janča, všichni z 9. třídy, obsadili 3. místo.

V okresním kole soutěže Finanční gramotnost, soutěže teoretických a praktických znalostí v oblasti finanční gramotnosti, obsadili Radim Mihal, Tomáš Mrázek (oba 9. třída) a Klára Mášová (7. třída) 2. místo.

Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.