Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY

Datum: 20.04.23

Kytarový koncert

Žáci II. oddělení školní družiny si užívali pondělní březnová odpoledne v duchu kytarových koncertů. Děti si samy vybraly písně, které znaly a v doprovodu kytarového dua společně zpívaly. Společný zpěv bavil hlavně děvčata. Vše se odehrávalo ve velmi dobré náladě.

Velikonoční tvoření

Ve II. oddělení probíhaly přípravy na velikonoční svátky v plném proudu. Děti pomohly vyzdobit chodbu před školní družinou zajíčky s vajíčky a  barevnými kuřátky. V neposlední řadě si každý žák vytvořil svoji zaječí masku. Společné tvoření si před Velikonocemi všichni moc užili.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek