Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: AKCE INDIÁNŮ Z 2. B

Datum: 25.04.22

DEN ZEMĚ

Celodenním projektovým vyučováním oslavili žáci 2. B Den Země. Vznikla nádherná knížka na klín se spoustou užitečných poznatků a rad. Děti si také si vyrobily zmenšený model koloběhu vody v přírodě. Vyučování hravě vždycky baví 😊

BUBNOVÁNÍ S INDIÁNY

Muzikoterapeutickou lekci nazvanou „šamanské bubnování“ si užili úplně všichni malí indiáni. Paní lektorka s indiánským jménem Žlutý Havran nás seznámila se čtyřmi živly, zvyklostmi indiánů, různými rytmy a řekla nám naše indiánská jména podle jejich horoskopu. Bubnování bylo úžasné. Každý indián dostal certifikát.

ČESNEKOVÁ VÝPRAVA

Po úspěšné výpravě na koloběžkách jsme se vydali na pěší výpravu – tentokrát na medvědí česnek. Počasí bylo luxusní a malí indiáni šlapali jak draci 😊 Na louce si každý namazal krajíc chleba, obložil čerstvými lístky česneku a hodovali jsme. 😊

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek