Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY

Datum: 03.12.20

Školní družinu navštívil příslušník policie České republiky. Policista žákům přednesl zajímavosti ze své práce, navíc děti měly spoustu zvídavých otázek. Žáci se také naučili poznávat základní dopravní značení a naučili se důležitá telefonní čísla. Domů si odnesli upomínkové předměty, omalovánky a vystřihovánky. Všem se den s policistou moc líbil.  

Žáci se připravují jak na příchod Mikuláše, tak i na celou zimu. Tvoří výrobky se zimní tématikou. Vyzkoušeli si práci s inkoustem a zmizíkem nebo třeba klovatinou. Vyrobili si masky čerta a krásně vyzdobili třídu. Jsou moc šikovní.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek