Aktualita: AKCE VE 4. B

Datum: 27.03.19

HISTORIE NAŠÍ ZEMĚ

O dávné historii naši vlasti se učíme hravou formou – vyrábíme si vlastní knihu na klín, lapbook. Práce je to zábavná, rozvíjející nejen znalosti, ale i tvořivost a trpělivost.

KAVÁRNA U KNIHOMOLA

Rytíři a princezny ze 4. B nezapomínají ani na cvičení rétoriky. V rámci oslav svátku knih jsme uspořádali kavárničku s trhem dětských knih. Každou knížku prezentoval její plakát, každá dostala ve dvou kolech hodnocení, následoval krátký výklad o obsahu, odpovídalo se na otázky, popíjelo kakao, jedla vánočka a moc děkujeme mamince za úžasný kavárenský dort! Diskuzní kroužky a samostatná četba nám zůstala inspirací do dalších dní.

JAK VYCVIČIT DRAKA III.

Rytíři a princezny ze 4. B šli posbírat pár rad a zkušeností s výcvikem draků do kina Máj. Cestou jsme svou dračí sílu vyzkoušeli na hřišti před kinem. Bylo to super!!