Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: AKTIVITY V 1. B

Datum: 05.01.21

Co tvoříme a jak se učíme

Od našeho prvního setkání uplynul jen krátký čas, ale Draci z 1. B se toho spoustu naučili a zažili. Učili se nejen v lavici, ale i na koberci, každý sám i ve skupině, tiše i nahlas, vyráběli, tvořili, kreslili, darovali…

Jak nám Mikuláš přinesl slabikář

Přišel prosinec a s ním i velká výzva pro Draky z 1. B. Museli dokázat, že už mohou dostat knihu knih – Slabikář! Byl to velice urputný boj plný nástrah, hádanek a luštěnek. Prověřil trpělivost, soustředění i všechny získané vědomosti a dovednosti. Draci jsou draci – obstáli všichni, a tak mohli od Mikuláše přijmout Slabikář s hrdostí a radostí. Děkujeme!

Vánoce a výroba utopenců

První Vánoce jsme oslavili ve velkém stylu – veliké dárky, veliké pohoštění, veliká výroba překvapeníčka jako poděkování pro rodiče. Vždyť nás také všemožně podporují při on-line výuce! Děkujeme a přejeme krásné sváteční dny.

Krabice od bot

Za podpory rodičů se děti z 1. B zapojily do celostátního projektu Krabice od bot. Dárečky pro různé děti ze sociálně znevýhodněných rodin jsme předali a věříme, že přinesly úsměv, radost i vánoční pohodu.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek