Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: AKTIVITY V PRACOVNÍCH ČINNOSTECH

Datum: 01.04.22

SOUTĚŽ POMAZÁNEK

Ve třídě 4. A a 4. B. jsme vyráběli pomazánky. Děti se rozdělily do skupin a měly za úkol nejenom pomazánku udělat, ale ji i hezky ozdobit. Bylo vidět zapojení všech členů ve skupinách i vzájemná pomoc. Děti to moc bavilo a těší se na další zážitky z vaření.

PIZZA SOUTĚŽ 

Žákyně šestého ročníku se pustily ve skupinách do pečení pizzy. Všechny skupiny si připravily den předem domácí těsto. Nápaditost byla opravdu velká.  Každá pizza byla originální, jak ingrediencemi, tak tvarem. Holkám se pečení moc líbilo. Na prvním místě se umístila pizza Hawai – šunka a ananas.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek