Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ANGLIČTINA VE ČTVRTÉ TŘÍDĚ

Datum: 22.04.21

ČTVRŤÁCI PROŽILI V ANGLIČTINĚ „DISTANČNĚ“ 4 ROČNÍ OBDOBÍ

O ročních obdobích, měsících v roce a počasí během roku jsme si letos povídali při distanční výuce. Čtvrťáci byli pilní a přinesli v pondělí do školy krásné projekty, které doma vypracovali. Ke každému ročnímu období namalovali obrázky a napsali k nim anglický název.

MY FREE TIME – MŮJ VOLNÝ ČAS

Čtvrťáci nezaháleli ani týden ve škole. Díky znalostem získaným při distanční výuce hravě zvládli vytvořit projekt s názvem MY FREE TIME. Nejdřív si v hodině výtvarné výchovy napsali nadpis, 7 dnů v týdnu a ke každému dni nakreslili obrázek oblíbené činnosti. V angličtině pak doplnili větu, která vyjadřovala, co který den dělávají. Zavzpomínali na časy, kdy nebyla omezení, a oni mohli chodit do různých kroužků. Doufám, že ta doba pro ně zase brzy nastane.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek