Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: Atletická olympiáda 1. stupně – UH 18. 5. 2010

Datum: 20.05.10

I přes nepřízeň počasí jelo 8 děvčat a 8 chlapců závodit na stadion Slovácké Slávie a celkem 14 z nich odjíždělo s diplomy a sladkými odměnami. Soutěžilo se ve běhu na 50 a 600 m, ve skoku dalekém, v hodu kriketovým míčkem a nakonec každé družstvo běželo i štafetu.

Každý mohl závodit jen v jedné disciplině v kategoriích dívky a chlapci mladší (do 3. třídy) a starší (do 5. třídy).

V jednotlivých disciplinách se naši žáci umístili takto:

50 m: Josef  Karlík (2. B) – 3. místo, Jindřich Mahdal (4.) – 2. místo

600 m: Lukáš Golis (3. A) – 3. místo, Petra Mikulková (2. B) – 3. místo, Adam Vykydal (5. A) – 2. místo

hod: Tomáš Juriga (3. B) – 1. místo, Kristýna Hauerlandová (3. B) – 2. místo, Dominik Bartoš (5. B) – 2. místo, Veronika Plášková (5. B) – 2. místo

skok: Daniel Jelének (3. B) – 3. místo, Lenka Hubačová (5. B) – 3. místo

Štafeta starších chlapců (Dominik Bartoš,  Martin Hladiš, Adam Vykydal a Jindřich Mahdal) se umístila na 2. místě a štafeta starších dívek (Markéta Hladišová, Monika Viceníková, Veronika Plášková a Lenka Hubačová) na 3. místě.

Smůlu měla štafeta mladších dívek (Tereza Šimčíková, Lucie Smetanová, Kristýna Hauerlandová a Petra Mikulková).  Před posledním úsekem běžely na 2. – 3. místě, ale při předávce jim spadl kolík a doběhly páté.

I tak byla naše výprava velmi úspěšná a všem závodníkům patří dík za to, že se snažili a bojovali i ve větru a dešti.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek