Aktualita: 15. 11. 2017 – BOBŘÍK INFORMATIKY 2017

Datum: 15.11.17

Minulý týden jsme se zúčastnili celonárodní informatické soutěže pro žáky základních a středních škol Bobřík informatiky.
Soutěž probíhala na škole, u počítačů. Každý soutěžící dostal elektronický test s 15 otázkami. Šlo o prokázání důvtipu, schopnosti přemýšlet, dobře číst a trochu rozumět světu počítačů.
V naší škole se soutěže zúčastnili všichni žáci 4. – 9. ročníku.
V kategorii Mini (5. ročník) zvítězili Matyáš Škrabálek a Jan Miškar z 5. A, třetí místo obsadila Lucie Pochylá z 5. B.
V kategorii Benjamin (6. a 7. ročník) zvítězil Mikuláš Kapsa, druhé místo obsadila Anna Skybová a třetí místo Prokop Škrabálek, všichni ze 7. A.
V kategorii Kadet (8. a 9. ročník)  zvítězila Romana Beníčková před Viktorem Soukeníkem, oba z 9. třídy, třetí místo obsadil David Stojaspal z 8. třídy.

Další výsledky: Mini_2017Benjamin_2017Kadet_2017