Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: BOXOVÁNÍ V 5. A

Datum: 15.11.19

Na začátku října jsme dostali nápad vyrobit si třídní tajnou schránku na tajné vzkazy a různá tajemství, která nejsou určena pro všechny zraky a sluchy ve třídě. Jsou určeny jen pro zrak a sluch paní učitelky. Každý stydlín tak může sdělit, co ho zrovna trápí nebo pálí apod.

Vyhlásili jsme konkurz na nejkrásnější Secret box. Box může být vyroben z jakéhokoliv materiálu, ale bez pomoci dospělých. Dospělí mohou pouze radit. Všechny boxy jsou nádherné a zajímavě zpracované, přesto byl jen jeden vítěz. Ostatní boxy jsou však také hezké, a proto jsme se rozhodli si všechny ponechat a vymyslet jim nějakou jinou užitečnou a zajímavou funkci. Takže vznikly tyto boxy: Class box na třídní záležitosti a nápady, Friendly box na vzkazy a tajná psaníčka pro spolužáky, Funny box na vtipy a něco pro zasmání, Ztráty a nálezy na věci, které se objeví ve třídě a „ničí nejsou a nikomu nechybí“, Zajímavosti na zajímavosti z celého světa, které osloví pisatele a mohly by oslovit i spolužáky.

Doufáme, že se všechny boxy osvědčí a zpříjemní nám život ve škole.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek