Aktualita: BRADAVICKÁ ŠKOLA V 3. B

Datum: 13.03.18

Studenti  Bradavické školy čar a kouzel se na svůj další rok pořádně připravili. Pořídili do každé rodiny skřítka střežícího blaho domova. Blaho třídy střeží náš nový patron – morčátko Kaštánek Oliver von Bradawitz. Každý víkend hostuje v některé bradavické rodině. Je to náš miláček.

Zpráva z bradavické školy: proběhl první den s výrobou léčivých lektvarů. Pro rodiny jsme vyrobili křišťálovou vodu, limonádu ostrovních lidí, sedmisilný lektvar a nápoj lásky. Všechny nápoje splnily svůj účel a poslání. Studenti 3.B a jejich rodiny jsou zdraví jako řípy!

Sázení mandragory.

Zahájení nové pěstitelské sezóny oslavili studenti bradavické školy prací. Protože se jednalo o práci velmi speciální, museli se chránit speciálními ochrannými pomůckami. Jak je všeobecně známo, mandragora při manipulaci křičí….

Dříve než usednou na košťata, museli studenti 3. B potrénovat pružnost a ohebnost svých těl při výcviku bruslení. S potěšením lze říct, že trénink byl v obtížnosti srovnatelný s tréninkem slavného famfrpálu.

Harry Potter by byl pyšný na šikovné studenty Nebelvíru, Havraspáru, Mrzimoru a Zmijozelu, kteří si rozšířili znalosti o lese a zúčastnili se výtvarné myslivecké soutěže. Matouš Orlovský, Adam Navrátil a Jakub Krajčovič získali cenné trofeje! Gratulujeme!