Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: CESTA ZA J. A. KOMENSKÝM

Datum: 21.03.22

V neděli 20. 3. 2022 vyvrcholil dlouhodobý projekt školy Cesta za J. A. Komenským kulturním programem pro veřejnost. Plný sál návštěvníků mohl obdivovat šikovnost žáků naší školy během vystoupení školního pěveckého sboru, divadla, tance, zpěvu. Nechyběl ani společný kvíz, ve kterém své síly poměřili Otec Zděněk a pan ministr Mgr. Petr Gazdík. Program doplnil pestrý jarmark žákovských výtvorů, videoprojekce a výstava prezentující činnost školy spolu s drobným občerstvením. Moderátoři zvládli všechno na jedničku. Účinkujícím a učitelům, kteří program připravovali, patří velké poděkování. Ideje Komenského byly oživeny přesně podle jeho principů – názorně, prakticky a s prožitkem.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek