Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ETWINNING MÁ STÁLE ZELENOU

Datum: 09.02.23

Evropská komise vybrala pro rok 2022 téma Naše budoucnost – krásná, udržitelná, společná. Nivnická škola byla se svým projektem úspěšná, proto se dostala do brožury, která představuje tyto projekty. Je známé, že mezinárodní online spolupráce eTwinning obohacuje výuku o témata, která jsou obzvláště v této době klíčová.

Vzhledem k distanční výuce byla většina aktivit v projektech realizována na dálku a eTwinning se opakovaně ukázal jako užitečný nástroj do výuky, který se přizpůsobí potřebám žáků, ať už jsou ve školních lavicích, či doma.

eTwinning_nase_budoucnost_krasna_udrzitelna_spolecna_2022

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek