Aktualita: HALOVÁ ATLETICKÁ OLYMPIÁDA 1. STUPNĚ

Datum: 24.03.11

O pohár ředitele ZŠ Sportovní v Uherském Hradišti bojovali žáci z jedenácti škol okresu. Každý závodil v jedné ze čtyř disciplín a celé družstvo běželo štafetu.

Na stupních vítězů stáli:

I. kategorie: 1. – 3. třídy

Jakub Petřivalský         (3. A) – 1. místo – hod míčkem

Vendula Hubačová      (3. B) – 2. místo – sprint

Petra Mikulková          (3. B) – 2. místo – vytrvalost

II. kategorie: 4. – 5. třídy

Pavel Flekač                (5.) – 2. místo – skok z místa

Jindřich Mahdal           (5.) – 3. místo – vytrvalost

Vyvrcholením soutěží byly opět štafety, kde se z úspěchu radovalo nejvíc dětí. Štafeta mladších dívek ve složení Tereza Šimčíková, Veronika Hanáčková (3. A), Vendula Hubačová  a Petra Mikulková (3. B) „vyběhala“ krásné 2. místo a štafeta starších chlapců ve složení Jakub Vítek (4. B), Pavel Flekač, Adam Hladiš a Jindřich Mahdal (5.) pěkné 3. místo.

Bodovalo se každé umístění, proto patří díky i ostatním závodníkům. Byli to: Michal Matušák (3. A), Josef Karlík (3. B),Milan Šprtel (3. B), Kristýna Hauerlandová (4.B), Monika Viceníková, Markéta Hladišová a Simona Hanáčková (5.)

Na závěr se všichni radovali, protože po konečném součtu všech bodů se naše škola umístila na krásném 3. místě za ZŠ Sportovní Uherské Hradiště a ZŠ Hluk. Všem závodníkům patří díky.