Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: Informace č. 40_VÝUKA V ČERVNU

Datum: 29.05.20

DOLNÍ ŠKOLA

Probíhá souběžně online výuka pro žáky v domácím prostředí (podle online rozvrhu) a přímá výuka pro přihlášené žáky ve škole. Žáka lze dodatečně k výuce ve škole přihlásit. Žáci jsou přijímáni do naplnění kapacity podle kapacity a provozních možností školy. Před vyplněním přihlášky kontaktujte ředitelku školy (tel. 723 058 558, mail: reditelka@zsnivnice.cz) kvůli zjištění volného místa pro přijetí žáka.  Při prvním vstupu do školy žák přinese řádně vyplněné a podepsané Čestné prohlášení o bezinfekčnosti a Dodatečnou přihlášku. Více informací a oba dokumenty k dispozici zde:

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

DODATEČNÁ PŘIHLÁŠKA_vzdělávání_1.-5. ročník

ORGANIZACE_vzdělávání_1.-5. ročník_od 1. 6. 2020

 

HORNÍ ŠKOLA

V naší škole se způsob výuky nemění, dál pokračuje online výuka v Teams. V nutném případě proběhne individuální setkání konkrétního žáka a učitele v souvislosti s uzavřením klasifikace za 2. pololetí. Žák bude učitelem kontaktován přes Teams.

 

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2020 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek