Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: Informace č. 7_UZAVŘENÍ MŠ, PROVOZ ŠJ

Datum: 16.03.20

Informuji, že:

a) MATEŘSKÁ ŠKOLA JE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. Děkujeme za vstřícnost a pochopení při řešení této velmi neobvyklé a obtížné situace. Rodiče dětí mladších 10 let mohou využít ošetřovné při péči o dítě. Formulář na ošetřovné a jeho potvrzení vydává ekonomka školy M. Šulová (budova horní školy, zadní vstup, zvoňte na kancelář). Potvrzený formulář lze vyřídit také on-line formou. V tomto případě kontaktujte školu:

mailem: zsnivnice@zsnivnice.cz

telefonicky: 572 693 225

Žádost o ošetřovné

 

b) ŠKOLNÍ JÍDELNA vaří pouze pro důchodce odebírající oběd.

                                                                                         Ředitelka školy

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2020 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek