Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: Kinderiáda – Uherské Hradiště

Datum: 06.05.10

Krajské kolo proběhlo v Uh. Hradišti za účasti 32 škol. Závodili děvčata a chlapci 2. až 5. ročníků vždy ve dvou disciplinách a na závěr se běžela štafeta. Našim žákům se nejvíce dařil sprint na 60 m. Na stupních vítězů si chvilku slávy prožili: Petruška Mikulková a Jožinek Karlík (2. B) – 3.místo a Jindřich Mahdal (4.) -1. místo.

Výborně zaběhli naši také štafetu a jen o 0,02 sekundy jim uniklo 2.místo. Běželi v pořadí: Dominik Bartoš, Lenka Hubačová (5. B), Kristýna Hauerlandová (3. B) a Jindřich Mahdal (4.)

V celkovém pořadí, kdy se počítá umístění každého závodníka, je naše škola zatím na 6. místě.  Pokud bude uznán správný (o 1m delší) skok Lenky Hubačové, posune se naše škola na výborné 4. místo. Bližší info o soutěži a všechny výsledky najdete na www.kinderiada.cz.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek