Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: LITERÁRNÍ A VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Datum: 23.06.11

Dne 22. června se zúčastnilo 39 žáků naší školy z 1. i 2. stupně vyhodnocení literární soutěže Píšu povídky, píšu básně, je mi smutno, je mi krásně a zároveň výtvarné soutěže Ex libris, kterou vyhlašuje už několik let knihovna Bedřicha Buchlovana v Uherském Hradišti.

Setkání se uskutečnilo v divadle Reduta. Velký sál byl nabitý soutěžícími nejenom z našeho regionu, ale dokonce i Brna, Přerova a jiných vzdálených míst.

Z naší školy byly velmi úspěšné dvě dívky: Kajetána Moulisová z 5. ročníku získala 1. cenu za poezii, Kateřina Navláčilová ze 7. A skončila na 3. místě v kategorii próza. Srdečně gratulujeme k velkému úspěchu.

Nakonec si všichni soutěžící pochutnali za odměnu na zmrzlině.

Poezie Kajetány Moulisové

Próza Kateřiny Navláčilové

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek