Aktualita: MATEMATICKÁ A FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

Datum: 14.04.14

Ve čtvrtek 27. března se konalo okresní kolo fyzikální olympiády. Výborných výsledků dosáhli naši osmáci. Magdaléna Karlíková obsadila 4. místo a další se stali úspěšnými řešiteli – Petr Šimon Náhlík na 11. místě, Filip Oliva na 12. místě a Monika Viceníková na 14. místě.

Mezi žáky devátých tříd se úspěšnými řešiteli stali Vojtěch Ondra na 8. místě (postupuje do krajského kola), Martin Hladiš na 13. místě, Kateřina Martináková a Klára Zetková na 14. místě, Lenka Hubačová na 16. místě a Magdaléna Kročilová na 18. místě.

Ve středu 9. dubna se uskutečnilo okresní kolo matematické olympiády pro žáky 6., 7. a 8. ročníku.

Výborného výsledku dosáhla Magdaléna Karlíková, žákyně 8. ročníku, která se ve své kategorii umístila na 2. místě. Velmi pěkného výsledku dosáhl i Jindřich Mahdal z 8. třídy, který skončil na 8. místě.

VŠEM ÚSPĚŠNÝM ŘEŠITELŮM GRATULUJEME!