Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: MATEMATICKÉ A FYZIKÁLNÍ SOUTĚŽE

Datum: 08.05.18

Každým rokem probíhají na naší škole školní kola matematických a fyzikálních olympiád, matematické Pythagoriády, matematického a přírodovědného Klokana. Žáci počítají velmi náročné logické úkoly a ti nejlepší postoupí do okresních kol.

V okresním kole matematické olympiády, které se konala v dubnu ve Starém Městě, se úspěšnými řešiteli stali Jakub Karlík na 2. místě, Matěj Trtek na 8. místě (oba 6. třída), Mikuláš Kapsa na 6. a Zuzana Petrášová na 14. místě (oba 7. třída).

V okresním kole fyzikální olympiády, které se konala v Uherském Hradišti, se úspěšnými řešiteli stali Sára Krenželoková na 6. , Tomáš Pavelka na 9.  a Adéla Máčalíková na 12. místě (všichni 8. třída), Jan Charvát na 13. místě (9. třída).

Diplomy: KrenzelokovaMacalikovaPavelka

Do okresního kola Pythagoriády postupují v kategorii 5. ročníku Rozálie Kapsová, Jan Miškar a Matyáš Škrabálek (všichni 1. místo ve školním kole), v kategorii 6. tříd Jakub Karlík a Matěj Trtek (oba 1. místo), v kategorii 7. tříd Mikuláš Kapsa (1. místo), Ondřej Kozelek a Prokop Škrabálek (oba 2. místo), v kategorii 8. tříd Adéla Máčalíková a Martin Stolař (oba 1. místo).

Všem účastníkům okresních kol gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2019 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek