Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

Datum: 15.11.21

Minulý týden se konalo školní kolo Pythagoriády, úspěšnými řešiteli se stali v kategorii 6. tříd Metoděj Ondra, v kategorii 7. tříd  Jiří Miškar, v kategorii 8. tříd Anastázie Aubrechtová, Dominik Škrabálek, Vít Vávra a Adam Zálešák, v kategorii 9. tříd Jan Miškar.

Gratulujeme!

Tento měsíc ve škole probíhá celonárodní informatická soutěž pro žáky základních a středních škol Bobřík informatiky.

V kategorii Mini (4. a 5. ročník) zvítězil Roman Bauer před Terezou Trtkovou a Eliškou Bršlicovou, všichni z 5. třídy. V této kategorii jsme měli 11 úspěšných řešitelů z 51 soutěžících.

V kategorii Benjamín (6. a 7. ročník) zvítězil Jiří Miškar, druhý byl Matouš Orlovský a třetí místo obsadil Lukáš Lecián (všichni ze 7. ročníku). V této kategorii jsme měli 31 úspěšných řešitelů ze 73 soutěžících.

V kategorii Kadet (8. a 9. ročník) zvítězil Jan Miškar, druhý byl David Moštěk a třetí místo obsadila Eliana Náhlíková (všichni z 9. ročníku). V této kategorii jsme měli 27 úspěšných řešitelů ze 71 soutěžících.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek