Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE

Datum: 03.12.21

V listopadu se konalo školní kolo Pythagoriády, úspěšnými řešiteli se stali v kategorii 6. tříd Metoděj Ondra, v kategorii 7. tříd  Jiří Miškar, v kategorii 8. tříd Anastázie Aubrechtová, Dominik Škrabálek, Vít Vávra a Adam Zálešák, v kategorii 9. tříd Jan Miškar.

Dále ve škole proběhla celonárodní informatická soutěž pro žáky základních a středních škol Bobřík informatiky.

V kategorii Mini (4. a 5. ročník) zvítězil Roman Bauer před Terezou Trtkovou a Eliškou Bršlicovou, všichni z 5. třídy. V této kategorii jsme měli 11 úspěšných řešitelů z 51 soutěžících.

V kategorii Benjamín (6. a 7. ročník) zvítězil Jiří Miškar, druhý byl Matouš Orlovský a třetí místo obsadil Lukáš Lecián (všichni ze 7. ročníku). V této kategorii jsme měli 31 úspěšných řešitelů ze 73 soutěžících.

V kategorii Kadet (8. a 9. ročník) zvítězil Jan Miškar, druhý byl David Moštěk a třetí místo obsadila Eliana Náhlíková (všichni z 9. ročníku). V této kategorii jsme měli 27 úspěšných řešitelů ze 71 soutěžících.

V soutěži Mladý chemik se na 1. místě umístil Šimon Kollár, na 2. místě Jan Miškar a na 3. místě Rozálie Kapsová. Postupují do regionálního kola v Otrokovicích.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek