Aktualita: MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

Datum: 30.03.15

V pátek 20. března se na naší škole konalo školní kolo mezinárodní matematické soutěže Klokan. Zúčastnili se jí žáci z 2. – 9. ročníku.

V kategorii Cvrček žáků 2. – 3. ročníku se na 1. místě umístil Matěj Trtek, 2. místo obsadil Jakub Karlík a 3. místo Nela Matrasová, všichni 3. třída.

V kategorii Klokánek žáků 4. – 5. ročníku zvítězila Sára Krenželoková z 5. třídy, 2. místo obsadil David Stojaspal z 5. třídy a 3. místo Prokop Škrabálek z 4. A.

V kategorii Benjamín žáků 6. – 7. ročníku zvítězila Tereza Šimčíková před Patrikem Jančou a Klárou Pagáčovou, všichni 7. třída.

V kategorii Kadet žáků 8. – 9. ročníku zvítězil Filip Oliva z 9. třídy, 2. místo obsadil Pavel Flekač z 9. třídy a 3. místo Daniela Smetanová z 8. B.

Ve školním kole matematické soutěže Pythagoriáda se v kategorii 5. tříd nejlépe umístili Antonie Aubrechtová, Sára Krenželoková a David Vrága. V kategorii 6. tříd nejlepšího výsledku dosáhla Aneta Kadlčíková,  v kategorii 7. tříd Ondřej Bartoš a Klára Pagáčová, v kategorii 8. tříd se úspěšnými řešiteli stali Filip Bartoň a Alexandr Čelakovský.