Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: OKRESNÍ KOLA SOUTĚŽÍ

Datum: 04.03.16

V únoru proběhla okresní kola celostátních soutěží pořádaných MŠMT.

V soutěži Finanční gramotnost, v soutěži teoretických a praktických znalostí v oblasti finanční gramotnosti, jsme v okresním kole obsadili – v I. kategorii 3. místo (Prokop Škrabálek, Marie Smutná, Anna Skybová) a v II. kategorii taky 3. místo (Jan Charvát, Klára Pagáčová, Ivo Výmola).

V soutěži Sapere – vědět, jak žít, soutěži o zdravém životním stylu, jsme v okresním kole obsadili – v I. kategorii 2. místo (Tereza Trtková, František Vaculík, Zuzana Petrášová) a v II. kategorii taky 2. místo (Patrik Janča, Adéla Kovaříková, Marek Kuruc).

V soutěži Tuta Via Vitae, soutěži o bezpečné cestě životem pro občana EU, se naše škola zúčastnila 1. ročníku této celostátní soutěže. V okresním kole jsme obsadili – v I. kategorii 3. místo (Petr Dufka, Mikuláš Kapsa, Jan Kautský) a v II. kategorii 2. místo (Patrik Janča, Klára Gabriela Krajčová, Barbora Beníčková).

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek