Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: Olympiáda v českém jazyce – květen 2010

Datum: 18.05.10

Výrazného úspěchu dosáhla Eva Zahradníková z 9.A. Díky svému vítězství ve školním kole Olympiády v českém jazyce postoupila do kola okresního, kde obsadila výborné druhé místo, a nechala tak za sebou spoustu soupeřů ze škol základních i gymnázií. Její další kroky potom  směřovaly do kola krajského, kam se probojovali většinou už jenom studenti gymnázií. Zde mezi nimi obsadila skvělé páté místo, což je vynikající úspěch.

Za reprezentaci školy i obce Evě děkujeme a přejeme další spoustu úspěchů i v rámci jejího studia na Gymnáziu v Uherském Brodě, kam tato naše úspěšná žákyně po ukončení 9.ročníku odchází.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek