Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: POHÁR ROZHLASU

Datum: 17.05.24

OKRESNÍ KOLO – 3. 5. 2024 

Ani deštivé ráno nás nepřipravilo o pěkný úspěch mladších žaček, které obsadily 3. místo v jedné z největších atletických soutěží. Ani chlapci se neztratili a do poslední disciplíny bojovali o stupně vítězů. Nakonec chybělo pár bodíků, ale také 5. místa mladších a starších žáků jsou velice pěkná. Starším žačkám se nedařilo a ukončily pouť těmito závody na posledním 10. místě. Startovalo 10 škol a v každé disciplíně závodilo až 30 atletů.

KRAJSKÉ KOLO – 15. 5. 2024 

Krásné slunečné počasí provázelo krajské kolo Poháru rozhlasu v Uherském Hradišti, do něhož se probojovaly mladší žačky. Děvčata obsadila v konkurenci sportovních škol zaměřených na atletiku pěkné 7. místo. I přes pokaženou štafetu holky zabojovaly a vylepšily své osobní výkony, což vedlo i k vylepšení celkového součtu bodů z 4096 na 4400 pro družstvo oproti okresnímu kolu. Sára Kočicová obsadila 3. místo ve skoku dalekém výkonem 456 cm a Karolína Bartošová získala také 3. místo ve skoku vysokém za 142 cm. Startovalo 10 škol z kraje.

Nivnici reprezentovaly Sára Kočicová, Karolína Bartošová, Nela Jančová, Adéla Mikuličková, Nikola Trtková, Karolína Vaškových, Tereza Prusenovská, Jůlie Jančová, Šárka Kročilová a Aneta Bobčíková.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek