Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PŘÍRODOPIS NA 2. STUPNI

Datum: 13.03.19

V osnovách učiva 6. ročníku jsou také obávaní pavouci. Žáci měli možnost se přesvědčit, že tento živočich je pod mikroskopem velmi zajímavý, pro mnohé i hezký. Všichni byli stateční a tuto laboratorní práci zvládli.

V letošním školním roce jsme se opět zapojili do projektu Krokus (připomínka obětí holocaustu za 2. světové války). Na podzim vysadili žáci 6. ročníku cibulky a nyní můžeme pozorovat výsledek jejich práce.

 

 

 

 

 

 

V těchto dnes se usídlil na smrku u školy kalous ušatý. Nemohl si vybrat lepší místo než u oken 9. třídy, která se připravuje k přijímacímu řízení na střední školy. Kéž i oni budou reprezentanti moudrosti jak náš soví návštěvník.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2019 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek