Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE

Datum: 08.06.19

ARCHIMEDIÁDA

V okresním kole fyzikální olympiády pro žáky 7. ročniku, která se uskutečnila v květnu na Gymnáziu v Uherském Hradišti, dosáhli naši žáci výborného výsledku, když se všichni stali úspěšnými řešiteli. Matěj Trtek obsadil 2. místo, Jakub Karlík 6. místo a Josef Mikulec 9. místo z 24 soutěžících. Dalšími úspěšnými řešiteli byli Martin Dvořáček a Reno Josiek. Soutěž měla 2 části – teoretický test s možností výběru odpovědí a počítání slovních úloh s fyzikální tematikou.

PYTHAGORIÁDA

okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda, v níž žáci řeší 15 úloh, se úspěšným řešitelem stal v kategorii 5. tříd Dominik Škrabálek na 5. místě, David Machalík obsadil 15. místo z 57 soutěžících. V kategorii 7. tříd se úspěšnými řešiteli stali Jakub Karlík, který obsadil 1. místo, a Matěj Trtek na 9. místě. V konkurenci 36 soutěžících obsadila pěkné 15. místo Petra Chvílová.

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2019 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek